NOWE OKŁADKI BLOKÓW GAMMA

Mamy nadzieję, że przypadną one Państwu do gustu, a także wzbudzą jeszcze większe zainteresowanie wśród naszych wspólnych klientów - artystów, studentów i pozostałych kupujących. 
Naszym skromnym zdaniem nowe okładki są bardziej atrakcyjne graficznie, niosą też ze sobą więcej informacji o produkcie (opis bloku, jego cech i przeznaczeniu w trzech językach oraz kod kreskowy).

Pragniemy podkreślić, że to wciąż ten sam, wyprodukowany z oryginalnego papieru Fabriano produkt, cechujący się najwyższą jakością. Zmieniliśmy się jego szatę graficzną, atrakcyjną cenę pozostawiając bez zmian.

Licząc na pozytywny odbiór, zachęcamy do zakupu.

Ceny bloków z NOWYMI OKŁADKAMI nie uległy zmianie.


Tutaj znajdziesz aktualną promocję na BLOKI GAMMA

Dołącz do nas...

Kontakt

Siedziba Firmy - Biuro Zakopane
tel/fax: +48 18 201 36 62
Dział Sprzedaży - Magazyn
Kraków
tel. +48 12 631 36 30
tel. +48 12 631 36 31
fax +48 12 442 01 85
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce prywatności